ارسال رایگان با خرید بالای 1 میلیون تومان
جهت ارتباط با پشتیبانی تماس بگیرید
021-46810061

روش های پرداخت

تاریخ ارسال مرسولات تهران

سفارشات ثبت شده هر روز، ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش شما ارسال می‌شود.

بازه زمانی تحویل کالا

سفارشات تهران و البرز از شنبه الی جمعه در یک بازه زمانی ۱۵:۰۰ الی ۲۱:۰۰ ارسال می شود .

هزینه ارسال مرسولات تهران

  • هزینه ارسال تهران تا مبلغ یک میلیون تومان، 45 هزار تومان
  • سفارشات بالای یک میلیون تومان ارسال رایگان

 

مشتریانی که تمایل دارند سفارششان همان روز تحویل بگیرند پس از ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی با تماس به شماره 46810061(021)  اعلام کنند که سفارش با الو پیک یا اسنپ باکس ارسال شود موارد فورس یا ارسال فوری (به غیر از تعطیلات رسمی، جمعه‌ها و همچنین ساعت ۱۷:۰۰ هر روز به بعد، حداکثر ۳ ساعت کاری از زمان قطعی نمودن سفارش و با هزینه ارسال طبق تعرفه قیمت اسنپ باکس و الو پیک ارسال خواهد شد..

شرایط انتخاب این روش، پرداخت به صورت اینترنتی یا کارت به کارت باید صورت گیرد و مرسوله با الوپیک به هزینه مشتری ارسال می‌شود.

در صورتی که مرسوله  برای بار دوم به آدرس مد نظر مشتری ارسال شود هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

پرداخت در محل ویژه شهر تهران

این نوع پرداخت در حال حاضر به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی غیر فعال می‌باشد.

دریافت حضوری سفارشات

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش در همان روز، در هنگام ثبت سفارش در وب سایت (سرسون) گزینه دریافت حضوری را انتخاب کنید  و ۳ ساعت پس از ثبت سفارش می‌توانید به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما ( داروخانه شبانه روزی دکتر مهدی نظری )  مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید.

زمان تحویل کالا : همه روزه از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱9:۰۰ و روزهای پنج شنبه و جمعه  ۱۰:۰۰ الی ۱4:۰۰

زمان تحویل سفارشات شهرستان

ارسال سفارشات به شهرستان های اطراف تهران و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست , تی پاکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ الی ۷ روز کاری است..

هزینه ارسال مرسولات شهرستان

      • هزینه ارسال شهرستان تا مبلغ یک میلیون تومان، 45 هزار تومان
      • سفارشات بالای یک میلیون تومان، ارسال رایگان

توجه: مشتریان شهرستان

*در صورتیکه بسته سفارش شهرستان دارای سایز یا وزن نامتعارف بوده، هزینه ارسال و ارسال مجدد کالا برای شهرستان طبق هزینه پستی محاسبه خواهد شد.

تبصره :

(وزن نامتعارف: بیشتر از سه کیلوگرم ، سایز نا متعارف: بیش از ۳۰*۳۰*۲۰ سانتیمتر)

برای سفارش هایی که شامل وزن و سایز نامتعارف هستند مانند انواع شیر خشک، پوشک کودک و مکمل های ورزشی طبق تبصره فوق محاسبه میگردد.

ارسال مجدد کالا

*مبلغ کل سفارش کمتر از یک میلیون تومان باشد

 مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود و بسته را از سفیر سرسون تحویل نگیرد, در اینصورت کرایه حمل ( در حال حاضر برای سفارشات تهران و شهرستان 50.000 تومان ) از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی مبلغ عودت میشود.

مشتری به هر علتی ( عدم حضور , در دسترس نبودن تلفن همراه یا … ) قادر به دریافت کالا نباشد در اینصورت برای ارسال مجدد سفارش لازم است مشتری هزینه ارسال مجدد پرداخت نماید.

*مبلغ کل سفارش بیشتر از یک میلیون تومان باشد

مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود, در اینصورت اگر مشتری اولین باری باشد که از مجموعه سرسون خرید میکند, هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی کسر شده و مابقی عودت خواهد شد و در صورتیکه مشتری قبلی مجموعه باشد هزینه ارسال کسر نشده و کل مبلغ عودت داده می شود.

اگر مشتری به هر علتی ( عدم حضور , در دسترس نبودن تلفن همراه یا … ) قادر به دریافت کالا نباشد, سفارش یک بار دیگر بدون دریافت هزینه اضافه برای مشتری ارسال خواهد شد.

در صورتیکه برای بار دوم نیز مشتری قادر به دریافت سفارش خود نباشد ارسال برای بار سوم منوط به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهد بود. اگر در این  شرایط مشتری اقدام به لغو سفارش خود نماید کلیه هزینه های ارسال از مبلغ پرداختی مشتری کسر شده و مابقی عودت خواهد شد.

 

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه

سفارشات ثبت شده شهرستان در ایام ذکر شده، اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش تحویل پست , تی پاکس میشود تا بدست خریدار برسد.

سفارشات تهران و البرز در همان روز توسط سفیر های سرسون به دست مشتری خواهد رسید.

نکات در زمان تحویل کالا

لازم است در شهر تهران  تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.  همچنین  مشتریانی که در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهر تهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 46810061 (۰۲۱) و یا تیکت پشتیبانی عکس کالا مشکل دار را ارسال نمائید.

تبصره

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا ۳ روز کاری نزد سرسون به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است، عودت خواهد شد. لازم به ذکر است هزینه ارسال از مبلغ کل سفارش کسر خواهد شد.

در خبرنامه ما عضو شوید
با عضویت در خبرنامه، از آخرین مقالات داروئی و پزشکی با خبر شوید.